O nás
 
Cestovní Agentura Mia Tour Kyjov se zabývá autorizovaným prodejem zájezdů renomovaných českých i německých cestovních kanceláří, které jsou vždy pojištěny dle zákona. Zájezdy u nás zakoupíte za stejné ceny jako u pořádající cestovní kanceláře včetně všech slev a výhod.
 
Zajistíme pro Vás pobytové i poznávací zájezdy, tématickou dovolenou (lyžování, turistika, cyklistika, rybolov, golf, potápění, atd.), dále pak lázeňské a wellnes pobyty, eurovíkendy, zájezdy pro děti i skupiny, exotickou dovolenou či dovolenou na míru.
 
Nabízíme zájezdy First minute, Last minute a Super last minute, které jsou denně aktualizovány.
  
Taktéž prodáváme mezinárodní jízdenky RegioJet (Student Agency)
(do následujích zemí Belgie, Dánsko, Francie, Holandsko, Itálie, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Norsko, Rakousko, Slovensko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie atd.)
 
Zabýváme se předprodejem vstupenek
Ticket Art, Ticketstream a Colosseum Ticket
na různé kulturní, společenské a sportovní akce.
 
Poradíme Vám nejen s uzavřením cestovního pojištění, ať už se jedná o krátkodobé pobyty - dovolenou či opakované výjezdy v rámci pracovních cest,
ale také dalšími produkty pojišťoven na českém trhu (povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění majetku - domů, bytů, chat, pojištění odpovědnosti - vůči zaměstnavateli, odp. myslivce, běžného občana, zajišťujeme pojištění podnikatelů, úrazové a životní pojištění, penzijní připojištění.
 
K našim službám patří také servis po příletu z dovolené - Měli jste PROBLÉM S VAŠÍM LETEMPokud byl Váš let zrušen, výrazně zpožděn, přesměrován nebo Vám byl odepřen nástup na palubu, máte nárok na finanční kompenzaci ve výši 250 – 600€ v závislosti na délce letu. Kontaktujte nás prosím, pomůžeme Vám s vyplněním formuláře a zdarma ověříme, zda máte nárok na kompenzaci.